Розпил ДСП

Наше підприємство приймає замовлення на роботу з будь-яким видом ДСП. Завдяки потужній технічній базі ми маємо можливість обробляти ДСП будь-якої товщини і структури. Виробляємо розпил ДСП як з внутрішніми радіусами, так і з зовнішніми. Наші можливості по розпилу ДСП не обмежуються тільки простими формами, ми успішно справляємося і з найскладнішими формами і фігурами розпилу ДСП. Також здійснюється розпил ЛДСП (плити ламінованого ДСП). Виконаємо будь-які замовлення на розпил ДСП за Вашими розмірами.

 

Реставрація м’яких меблів

Наша компанія має величезний досвід в перетяжці м’яких меблів. Ми постійно йдемо в ногу з часом при реставрації м’яких меблів та постійно пропонуючи нашим клієнтам все більш цікаві і свіжі рішення при оббивці меблів. Швидко і якісно ми зробимо реставрацію ваших м’яких меблів і продовжимо термін її служби на довгі роки.

 

Поклейка крайки ПВХ

Пропонуємо прямолінійну поклейку крайки, а так само поклейку радісних деталей будь-якої складності і розмірів з якісною обробкою! Ми забезпечимо швидкі терміни виконання замовлення за доступними цінами!

 

 

 

Порізка та шліфування скла/дзеркала

Здійснюємо порізку скла і дзеркал будь-якої складності! До Ваших послуг прямолінійна різка скла і дзеркал, фігурне різання скла і дзеркал, а також різка скла і дзеркал по шаблонах будь-яких форм і розмірів. Також виконуємо замовлення по шліфовці кромки скла та дзеркал прямолінійної та фігурної форм.

 

 

Порізка профілю МДФ та збірка фасадів

Пропонуємо порізку профілю МДФ високої якості в заданий розмір з наступною збіркою фасадів.