slide banner
Послуги
Послуги
РОЗПИЛ ДСП

Наше підприємство приймає замовлення на роботу з будь-яким видом ДСП. Завдяки потужній технічній базі ми маємо можливість обробляти ДСП будь-якої товщини і структури. Виробляємо розпил ДСП як з внутрішніми радіусами, так і з зовнішніми. Наші можливості по розпилу ДСП не обмежуються тільки простими формами, ми успішно справляємося і з найскладнішими формами і фігурами розпилу ДСП. Виконуємо будь-які замовлення на розпил ДСП, ДВП за Вашими розмірами.

РЕСТАВРАЦІЯ М’ЯКИХ МЕБЛІВ

Наша компанія має величезний досвід в перетяжці м’яких меблів. Ми постійно йдемо в ногу з часом при реставрації м’яких меблів та постійно пропонуючи нашим клієнтам все більш цікаві і свіжі рішення при оббивці меблів. Швидко і якісно ми зробимо реставрацію ваших м’яких меблів і продовжимо термін її служби на довгі роки.

ПОКЛЕЙКА КРАЙКИ ПВХ

Кожен, хто хоч раз використовував ДСП, знає, що плита з цього матеріалу має абсолютно не естетичні торцеві частини, що представляють собою суміш дерев'яної стружки з клеєм. Щоб надати плитам естетичного вигляду використовується такий процес, як кромкування ДСП – наклеювання декоративної ПВХ крайки на торці виробів. Компанія RADUGA Меблі пропонує послуги не тільки прямолінійної поклейки крайки, а так само поклейку радіусних деталей будь-якої складності і розмірів з якісною обробкою! Ми забезпечимо швидкі терміни виконання замовлення за доступними цінами!

ПОРІЗКА ТА ШЛІФУВАННЯ СКЛА/ДЗЕРКАЛА

Здійснюємо порізку скла і дзеркал будь-якої складності! До Ваших послуг прямолінійна різка скла і дзеркал, фігурне різання скла і дзеркал, а також різка скла і дзеркал по шаблонах будь-яких форм і розмірів. Також виконуємо замовлення по шліфовці кромки скла та дзеркал прямолінійної та фігурної форм.

ПОРІЗКА ПРОФІЛЮ МДФ ТА ЗБІРКА ФАСАДІВ

Пропонуємо порізку профілю МДФ високої якості в заданий розмір з наступною збіркою фасадів.

Замовте послугу!

Всі види послуг ми надаємо за адресою виробництва у місті Суми - вул. Черкаська, 5